O mnie

Psychoterapeuta Ewa Tempska

Od 10 lat jestem dyplomowanym psychoterapeutą psychodynamicznym, zrzeszonym w Polskim Towarzystwie Psychoterapii Psychodynamicznej, absolwentką Szkoły Psychoterapii Psychodynamicznej przy Krakowskim Centrum Psychodynamicznym. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji w nurcie psychodynamicznym.

Współpracuję z Trójmiejskim Ośrodkiem PTPPd z siedzibą w Gdańsku.

W gabinecie prowadzę psychoterapię indywidualną osób dorosłych i młodzieży.

Ukończyłam Studia Podyplomowe z zakresu Terapii Pedagogicznej i Oligofrenopedagogiki. Od 2001 roku, w Przychodni na Morenie, prowadzę Terapię Pedagogiczną dla dzieci i młodzieży oraz Konsultacje dla rodziców.

Udzielam również pomocy osobom uzależnionym od alkoholu i ich rodzinom oraz DDA.

Moje doświadczenie zawodowe

  • Praca w charakterze doradcy metodycznego oraz prowadzenie szkoleń w zakresie pomocy psychologicznej dla nauczycieli w Ośrodku Kształcenia Nauczycieli w Gdańsku,
  • Wieloletnia współpraca z jedną z gmin w województwie pomorskim w ramach pomocy psychologicznej rodzinom patologicznym i z problemem alkoholowym, prowadzenie grup wsparcia, praca indywidualna z osobami uzależnionymi od alkoholu.
  • Prowadzenie pogadanek oraz indywidualne konsultacje z matkami dotkniętymi depresją poporodową w ramach współpracy ze Szkołami Rodzenia na terenie trójmiasta.
  • Współpraca z Sądem Rodzinnym w charakterze kuratora społecznego.
  • Konsultacje dla rodziców i szkolenia dla nauczycieli w ramach pomocy psychologicznej - współpraca z gdańskimi przedszkolami i szkołami.

Zapraszam do kontaktu
Psychoterapeuta Ewa Tempska

 

 

Kontkat

 

 

Potrzebujesz porady?

Zadzwoń, a podpowiem który rodzaj terapii będzie dla Ciebie odpowiedni.

608 523 043

Zadzwoń

©Prywatny Gabinet Psychoterapii mgr Ewa Tempska.

Realizacja: adwebmedia